TIKLA HEMEN ARA

Whatsapp ile konus
Blog Image

Bornova Playstation Kiralama

İstediğiniz zaman istediğiniz yerde oyun oynama keyfini sizlere sunuyoruz. Aile bireylerinizle veya arkadaşlarınızla kendi evinizde oyun oynamak tabii ki daha keyifli olacaktır. Bizde yıllardır İzmir'in her köşesine sizler için playstation, kiralama hizmeti veriyoruz. İzmir playstation kiralama firması olarak İzmir'in tüm ilçelerine tüm mahallelerine 7/24 playstation, oyun ve kol kiralama yapmaktayız. Playstation kiralamak cafe ortamında kendini rahat hissetmeyen veya evde aile bireyleriyle oyun oynamak ve vakit geçirmek isteyenler için sunmuş olduğumuz güzel ve özel bir hizmettir.

Bornova İzmir'in en güzel ilçelerinden biri olmasıyla birlikte aynı zamanda oldukça popüler ve eğlence merkezlerine de ev sahipliği yapmaktadır. Bornova playstation kiralama yaptığımız en popüler ve genç nüfusunda yüksek olduğu bir semttir. Hijyen bizim çok dikkat ettiğimiz unsurların başında gelmektedir. Bu yüzden cihazlarımız ve oyun kollarımız her kullanımdan sonra titizlikle temizlenmekte ve sizlere bu şekilde teslim edilmektedir.

Küçük park, Kazımdirik, Atatürk, Evka 4 playstation kiralama Bornova'nın her zaman heryerinde..

Bornova İzmir'in en güzel ilçelerinden biridir. Popüler eğlence mekanları ve ege üniversitesinin burada bulunuyor olması genç nüfusun ve aktifliğin yüksek olmasını sağlamaktadır. Kalabalık ve aktif bir ilçe olan Bornova'da playstation kiralama hizmeti verdiğimiz İzmir'in en büyük ilçelerinden birsidir. Bornova'nın en kalabalık mahallelerinin başında Kazımdirik mahallesi gelmektedir. Kazımdirik,erzene,yeşilova gibi hem nüfus olarak kalabalık hemde oldukça aktif mahallelerdir. Küçük park playstation kiralama hizmeti verdiğimiz bir bölgedir.
Ege üniversitesi civarı playstation kiralama hizmetini yıllardır devam ettirdiğimiz, Üniversite öğrencilerinin fazla olduğu semtlerde ekstra kol kiralama talepleri fazla olmakta bu yüzden kol kiralama hizmeti de vermekteyiz.

Yeşilova ve evka 3-4 playstation kiralama yaptığımız yerlerdir, daha önce söylediğimiz gibi İzmir'in ve Bornava'nın her yerinde her zaman hizmet vermekteyiz. Oturduğunuz mahalle önemli değil adresinizi verdiğiniz her yere cihazlarınızı ayağınıza kadar getiriyoruz. İnönü mahallesi ve Atatürk mahallesin de bulunan müşterilerimize de kısa süre içerisinde playstation kiralama işlemlerini ivedilikle gerçekleştirmekteyiz.

Bornova'nın neresinde olursanız olun, dilediğiniz yere istediğiniz cihaz ve oyunu kısa sürede sizlere ulaştırıyoruz. Dilerseniz playstation kurulumunu da sizin için gerçekleştiriyoruz.
Bornova'nın tüm semt ve mahallelerine 7/24 playstation kirama yapıyoruz. Playstation kiralama hizmet ücretini nakit olarak yapabileceğiniz gibi isterseniz kredi kartı ile yapabilmektesiniz.