TIKLA HEMEN ARA

Whatsapp ile konus
Blog Image

Balçova Playstation Kiralama

Playstation kiralama bizim ek işimiz değil asıl işimiz. Yıllardır İzmir'in dört bir yanına playstation kiralama hizmeti vermekteyiz. Sizlere en iyi hizmeti vermek için 7/24 işimizin başındayız. Playstation kiralamak oyun keyfini eve getirmekle birlikle birlikte aile bireylerinizle istediğiniz gibi oyun oynamanıza da olanak sağlamaktadır. Balçova playstation kiralama hizmetini yıllardır en iyi ve en hızlı şekilde sağladığımız İzmir'in en gözde ilçelerinden biridir. Kiralama işlemlerinde sizlerinde en çok dikkat ettiğiniz hijyen konusuna titizlikle özen göstermekteyiz. Cihazlarımız ve oyun kollarımız size teslim edilmeden önce detaylı bir şekilde temizlenmekte ve dezenfekte edilmektedir.

Playstation Kiralama Hizmeti Balçova'nın Her Yerinde

İzmir'in şüphesiz en güzel ve en nezih ilçelerinden biri Balçova'dır. Gerek yeşil alanları gerekse teleferik gibi sosyalleşmeye imkan sağlayan yerler ve daha bir çok imkanlar Balçova'yı yaşanası bir yer yapıyor. Oyun salonlarındaki oyun oynama keyfini Balçova'da evlerinize kadar getiriyoruz. Playstation kiralama hizmetimizi Balçova'nın tamamına sunmaktayız. Balçova'nın en yoğun nüfusa sahip mahallesi olan onur mahallesi sürekli playstation kiralama hizmeti verdiğimiz bölgelerdendir. Onur mahallesi playstation kiralama taleplerinin yoğun olarak geldiği ve kısa süre içerisinde cihazlarımızı müşterilerimize ulaştırdığımız bir mahalledir. Balçova'nın tamamına playstation ile birlikte ekstra olarak kol kiralama ve oyun kiralama hizmeti de sunmaktayız. Eğitim mahallesi playstation kirama hizmeti verdiğimiz bir diğer semttir. Eğitim mahallesinden gelen cihaz oyun ve kol kiralama gibi talepleri adresinize kadar getirmekteyiz. Playstation kiralama hizmetimizi nerede olursanız olun sizlere ulaştırıyoruz. İlçe, semt, mahalle fark etmeden İzmir'in ve Balçova'nın her yerine kiralama işlemlerinizi gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Korutürk playstation kiralama hizmeti için sıklıkla ziyaret ettiğimiz bir mahalledir. Buradan bizimle iletişime geçen tüm müşterilerinizin evlerine kadar istedikleri playstation 4 veya playstation 3 cihazı getirerek teslimatı gerçekleştiriyoruz.

İnciraltı playstation kiralama ile birlikte ekstra oyun ve kol kiralama hizmeti verdiğimiz Balçova'nın gözdesi ve en popüler semtidir. Balçova'dan talep edilen playstation kiralama işlemlerini çok hızlı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. İstediğiniz cihazı vermiş olduğunuz adrese kadar getiriyoruz ve dilerseniz cihazın kurulumunu da gerçekleştiriyoruz.

PS3 - PS4 cihazlarımızda kayıtlı oyunlar sürekli günceldir ve size teslim edilmeden önce sağlamlık kontrolü yapılmaktadır. Kiralamış olduğunuz cihazlarda bir sıkıntı veya problem yaşadığınızda hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Telefondan destek verebildiğimiz gibi gerekli durumlarda cihaz ve kol değişimi de yapılmaktadır.